ФУНДАТОРИ

“Atmosfera” – постачальник сонячних енергетичних рішень для сільського господарства

“Atmosfera” – дистриб’ютор технологій та обладнання для відновлюваної енергетики– це міжнародна група компаній, що працюють в Росії, Україні, Білорусі, Молдові та Китаї. Обладнання ТМ Atmosfera може використовуватись для енергозабезпечення об’єктів сількогосподарського сектору, зокрема автономного водопостачання та зрошення приватних, кооперативних сільськогосподарських угідь та фермерських господарств на основі сонячних панелей. Також обладнання з успіхом використовується для енергозабезпечення лікарень, дитячих садків, гуртожитків , готелів, приватних та комерційних об’єктів. Компанія є активним учасником міжнародних виставок, професійних конференцій та круглих столів з енергогенеруючих і альтернативних технологій.

 

«Компанія «Ефективні інвестиції»

ТОВ «Ефективні інвестиції» є корпоративним центром підприємств різних галузей економіки. Основні напрямки діяльності пов’язані з сільським господарством, машинобудуванням, енергоаудитом, поставками природного газу, будівництвом, а також харчовою та паперовою промисловістю. Виробничі потужності групи компаній розташовані на території України. Продукція поставляється як на зовнішні ринки – Північна Америка, Європа, Азія – так і на внутрішній ринок. Стратегічний вектор розвитку підприємства – залучення прямих інвестицій в українську економіку, реалізація масштабних інвестиційних проектів. Ігор Ліскі – засновник та голова ради директорів компанії.

 

Forland

Автоматизована система контролю, управління процесами і оптимізації ресурсів на підставі реальних даних для агробізнесу.

 

Юридична група LCF – юридичний захист інвестицій

Юридична група LCF – провідна українська юридична фірма, сфокусована на консультуванні національних та міжнародних компаній банківського і фінансового сектору, агробізнесу, енергетики, інфраструктури, інформаційних технологій, торгівлі і нерухомості. Флагманською практикою LCF є вирішення спорів, а також фірма володіє глибокою експертизою в питаннях корпоративного, фінансового та інших галузей права.

 

“Roadstead Terminal Concord”  

Рейдовий Термінал Конкорд. Логістичні рішення, річкові та морські перевезення, вантажні операції у відкритому морі. Порт приписки Миколаїв.

 

Baker Tilly Ukraine

Baker Tilly – член міжнародної мережі Baker Tilly International, незалежна українська компанія, яка надає послуги в сфері: аудиту, податкового, юридичного та бізнес-консультування, незалежної оцінки, ТЦО, sustainability, бухгалтерського та управлінського обліку.
Компанія веде свою діяльність на українському ринку з квітня 1999 року і на сьогоднішній день входить до ТОП-5 аудиторських та консалтингових компаній України, нараховуючи близько 230 фахівців і маючи представництва у Києві та Одесі.

 

Interprojekt GMBH – інженерні рішення для розвитку економіки і поліпшення екології


За 12 років ми запроектували, модернізували і побудували понад 300 об’єктів аграрної інфраструктури – від концепції і проекту – до технологічного запуску об’єкту. Це елеватори, комбікормові заводи, системи зрошення, птахофабрики, олійно-екстракційні заводи, млини та біоетанольні заводи. Керівник Іван Кунь.

Медіа-партнери:
Landlord 
Новое время бизнес
Бізнес журнал
Перша Шпальта
Перший на селi
Агро ТВ

 

Організаційні партнери: 

Український інститут майбутнього

Insightex Консалтингова компанія для створення комунікативних платформ

Organic Business Бiзнес-школа

AGTech Ukraine високі технології для агросектору

УКАБ Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу»

Easy Business

UFV

Wikicitynomica

s.com.ua

Brandhouse

HUSS фамільна друкарня

 

 

Copyright 2017 © All Rights Reserved