Про митців проекту: Артем Волокітін і Тетяна Маліновська

Художники у проекті працюють у традиційній техніці живопису, що є основним медіа для них. Артем раніше у своїй художній практиці був близький до гіперреалізму, тепер, скоріше, це умовний реалізм, необароко. Іноді він звертається до фотографії, об’єкту, інсталяції. Тетяна, окрім живопису, працює також в техніках – вишивка, відео, графіка, об’єкти. 

Артем Волокітін закінчив Харківську державну академію дизайну і мистецтв. Проходив стажування в майстерні Ентоні Гормлі в Лондоні. У 2011 році став першим володарем головної премії PinchukArtCentre, що дозволило художнику дебютувати в паралельній програмі Венеціанської бієнале 2011. У 2015 році Артем Волокітін брав участь в основній програмі Венеціанської бієнале, його роботи стали частиною українського павільйону «Надія!». За останні три роки полотна художника побували в лондонській Saatchi Gallery, в Українському інституті Америки в Нью Йорку, а також на датської ярмарку Art Copenhagen і німецької Kolner Listе, SCOPE BASEL 2016,SCOPE MIAMI 2016, SCOPE NEW YORK 2017. Народився в 1981 році, живе та працює в Харкові.

Характерною рисою живописних робіт Тетяни Маліновської є те, як блискучі елементи протиставлені монотонності фону. Роботи Тетяни – це свого роду дослідження, розмірковування про самовідчуття і самоідентифікацію, серйозність та швидкоплинність існування індивідуума в суспільстві.

Тетяна Маліновська у 1995 році закінчила Севастопольську художню школу. Закінчила відділення організації внутрішнього простору, виставок і реклам (2001) та відділення монументального живопису, майстерня В. Гонтарова (2005) Харківської державної академії дизайну та мистецтв. З 2002 по 2007 вчилася і працювала в художній майстерні Боттега Е. і. Бикова. З 2005 року працює спільно з Артемом Волокітіним. Із 2010 по 2016 рік виступала співкуратором та художником у восьми масштабних жіночих групових арт-проектах, таких як Women Secret в Мистецькому Арсеналі, “Нуль без палички” в Єрмілов Центрі, Toy Story у Voloshyn Gallery. А також була у складі кураторської групи та як художник кількох змішаних проектів, таких як “Ботаніка” у галереї Лавра. Роботи художниці знаходяться у музейних та приватних колекціях. Тетяна Маліновська народилася 1980 року в Одесі, живе і працює в Харкові, Україна.

Copyright 2017 © All Rights Reserved