Про митців проекту: Анна Кахіані

Художниця працює із сучасними медіа – відео-арт, фото, інсталяції, об’єкти, ленд-арт.

У 2013 році отримала степінь магістра з маркетингу та реклами. До 2015 року працювала за фахом і паралельно займалася самоосвітою в сфері культури та мистецтва. Відвідуючи курс Studio visit, вирішила завершити кар’єру маркетолога та дізнатися більше про сучасне мистецтво. Створюю свою першу свідому роботу “Отпить усохшего”. Пізніше, у липні цього ж року, закінчила курс медіа-арту від Нової художньої школи Liquid City. За результатами дослідження міста учасниками та учасницями курсу було створено інсталяцію в публічному просторі з чотирьох проектів – Kyiv. Liquid Canvas. Восени 2015 року отримала грант на піврічне навчання у Київський академії медіа мистецтв на курсі сучасного мистецтва. Випускниками курсу було організовано звітну виставку “Справжня виставка”, до якої Анна долучилася як художниця і менеджерка. Весною 2016-го року взяла участь у груповій виставці Електромузею в Москві “Антимузей” з роботами “Парадромні зв’язки”(2016) та “Дача”(2015). Восени 2016 року учасниця воркшопу “Через мистецтво до порозуміння: Київська мала опера як культурно-освітній простір для діалогу та єднання”, за результатами якого була проведена акція у трамваї “Час, виділений на роздуми про внутрішньо переміщених осіб”. На проекті познайомилася з художником Єгором Анцигіним, та згодом, разом із мистецтвознавицею Катериною Тихоненко, заснували кураторську групу з ленд-арту “Вітер”*. Пізніше, відвідала резиденцію “Точки Наближення” від CCA Foundation в Дніпропетровську. 13 квітня 2017 року відбулась 3-х годинна персональна виставка в покинутому катері на березі Гідропарку “Безпечне місце”. Проект реалізований за підтримки порталу МіТЄЦ. Липень 2017-го року – учасниця резиденції “Межа” від “Місто Сад” .

*Діяльність у складі групи “Вітер”: Заснування та координація курсу з ленд-арту. Київ. 2017 рік. Візуальна програма на міжнародному фестивалі кіно та урбаністики “86”. Славутич. 2017 рік. Організація ленд-арт фестивалю “Вітер”. Київ. 3-4 червня 2017 року. Ленд-арт програма у Червонограді в рамках проекту “Сліди міста” 28-30 липня 2017 року.

Народилася 8 грудня 1991 року в місті Ковелі Волинської області. Навчалась в Дитячій художній школі. Живе та працює в Києві.

Розмови з Анною Кахіані

Copyright 2017 © All Rights Reserved